Budowa domów

Kompleksowa Budowa Domów na terenie Wrocławia i okolic

Firma budowlana z ponad dwudziestoletnią tradycją.

Domy jednorodzinne

DOMY JEDNORODZINNE

Budowa nowoczesnych domów jednorodzinnych według indywidualnych projektów.

Stan developerski

STAN DEVELOPERSKI

Wykończenie domów w stanie developerskim. Całkowite wykończenie domu z zewnątrz oraz częściowe wykończenie wewnątrz.

Domy pod klucz

DOMY POD KLUCZ

 W ręce klienta oddajemy całkowicie wykończony dom. Dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

IKONA AS

GWARANCJA

Wszystkie wybudowane przez nas domy objęte są pięcioletnią gwarancją.

Od ponad 10 lat nie tylko budujemy domy, ale realizujemy marzenia naszych Klientów. Marzenia o Własnym tarasie na wspólne śniadania czy spotkania z przyjaciółmi, ogródku czy miejscu do zabawy dla dzieci. My wiemy, jak projektować i wykonywać domy, aby spędzone w tych miejsca lata były wyjątkowe.

 

Nie musisz znać wszystkich aspektów budowy domu. Przyjdź do nas. Poświęcimy Ci sporo czasu, abyś był w pełni zadowolony i przekonany co do zaproponowanych przez nas rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom z wieloma podwykonawcami, doradzimy Ci na każdym etapie tworzenia indywidualnego projektu Twojego domu. Zapewnimy także obsługę geodezyjną i pomożemy w załatwianiu wszelkich formalności.

 

Przy naszych budowach wykorzystywaliśmy już wiele różnych materiałów. Wiemy, które rozwiązania sprawdzają się doskonale w praktyce i służą naszym klientom przez lata. Dzięki temu, będziemy w stanie skutecznie doradzić Ci przy wyborze produktów, z których zbudujemy Twój dom. Przekonasz się, że nasze sugestię będą przemyślane, skuteczne i optymalne cenowo.

 

Twój przyszły dom możemy zbudować i oddać w stanie deweloperskim, lub też podzielić z Tobą tę wyjątkową chwilę i przekazać Ci klucz do całkowicie wykończonego mieszkania – indywidualnie, według Twoich potrzeb. Możesz być pewien, że Twój dom będzie wysokiej jakości, z odpowiednią klasą energetyczną oraz X letnią gwarancją.

 

O tym, że warto budować z nami świadczą liczne zrealizowane przez nas projekty i rzesza klientów, którzy mogą potwierdzić wysoką jakość naszych usług. Zatem, już teraz skontaktuj się z nami i bądź o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń o własnym domu.

Zobacz, co obejmuje nasza oferta budowlana

Pomoc w doborze działki

Konsultacje geologiczne

Pomoc w załatwianiu formalności w urzędzie gminy (Miejscowy Plan Zagospodarowania, ewentualnie o Warunki Zabudowy)

Załatwienie pozwolenia na budowę

Pomoc w doborze projektu lub projekt indywidualny projekt

Organizacja przyłącza

Budowa domu – stan surowy z dachem lub pod klucz

Odbiór gotowego budynku

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się po bezpłatną wycenę!